• Новак
Слоан EAF-250 КП Напојува Батерија, Сензор Активира, Електронски Миење на рацете Тапа

Слоан EAF-250 КП Напојува Батерија, Сензор Активира, Електронски Миење на рацете Тапа

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Оптима јас.п.ЛИНО Тапа.Сензор Активиран Електронски Хром Позлатен Die Cast Метал Рака За Перење Тапа.Модуларен Onepiece Конструкција со сите Сокриени Компоненти над палубата.Двојно Инфрацрвени Сензори со Автоматско Прилагодување Функција и Микропроцесори.Индикатор За Слаба Батерија.АДА во Согласност : 1, Комерцијална : 1, Тапа Центри : 0.00, Тапа Инсталација Тип на : слободен Дупка, Рачка Тип : Сензор, Монтажа Тип : Дек Планината, Број на Рачки : 0, Допрете за да Работат : 0, Touchless Работа : 1, Водопад Тапа : 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста