• Новак
WANBAO 8 Pack Сребро Торта Одбори Sliver Фолија Круг Торта Кругови 6, 8, 10, 12 Инчен Торта База Картон, 2 од Секоја Големина во Собата за Печење Торта

WANBAO 8 Pack Сребро Торта Одбори Sliver Фолија Круг Торта Кругови 6, 8, 10, 12 Инчен Торта База Картон, 2 од Секоја Големина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Здрав торта одбори : Овие sliver торта одбори се големи да се одржи дури и вашиот најтешкиот колачи!Торта картон овозможува тоа да биде најмногу здрав торта круг и светли sliver обезбедува убаво чисти и елегантен изглед на вашиот печење презентација.Оваа торта круг може да се користи за да се одржи вашите торти, кога тоа се наоѓа на издржување на послужавник, сместени на маса во партијата, кога ќе се ставаат во некој да оди кутија или дури и кога е на екранот во вашиот пекарница или кафе.На sliver торта одбори се најдобри користи 6-12".Торта Одбори од Исклучителна Вредност : изработена од МЕДИЈАПАН core картон, оваа торта картон поддржува и носи дури и најтешкиот и повеќето комплицирани колачи.Дали имате high-end пекарница или еден мал кафуле кој служи слатка третира, оваа торта картон е совршен прилог!Додади ја оваа торта картон на вашата деловна единица за супериорен маснотии-отпор и квалитет.Екстра Јаки Торта Одбор : Овие Торта Одбори може да се направи вашите торти повеќе атрактивни, заштита на вашата колачи.Кога сте одвоиле време и да се грижи да се создаде убава роденден или свадбена торта, сакате тешка торта одбор кој може да се потпре на не да се наведнуваат.Нашата Силна Сребро Торта Одбор е направено со МЕДИЈАПАН јадро, наместо картонот.Овие Торта Одбори им даде на сите средни bakes цврста, стабилна основа.Храна одделение, маснотии отпорни : добро се пече заслужува сигурен база, но некои торта одбори може да биде жал недостасува, па нашите WANBAO утврдени да се најде навистина висок квалитет, крути торта одбор дека не чини земјата и во тркалезна форма, има мазна раб.Оваа екстра-силна круг торта одбор има силна картон, па можете да им верувате тоа нема да се наведнуваат кога е време да се транспортираат до неговата дестинација.Сите WANBAO производите се 100% гарантира брза испорака и добри услуги на клиентите.Објектот Пакет Количина : 8 | Боја : Сребро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста