• Новак
Акрилик Торта Диск Торта Стојат

Акрилик Торта Диск Торта Стојат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Обновливи & Трајни производи - Сите направена од акрилик материјал, buttercream торта дискови & гребење со висока светлина.Еднократно, BPA free, издржливи.Совршена замена за картон торта плочи.Торта тава поставете ги опфаќа три групи на тави (секој сет е 5.9 инчи, 7.9 инчи, и 9.8 инчи), вкупно 6 тави (1.2 инчи дебела), 2 торта гребење и 3 центар dowels, помагајќи ти да се направи професионален и совршен колачи, и што е најважно зачувај вашето време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста