• Новак
Денот На Мртвите Шеќер Черепот ноќта на Вештерките Перење Торба Ранец Валкана Облека Кеси Организатор Со Екстра Големи Тешки за Одмор Патот Патување Essentials Dorm

Денот На Мртвите Шеќер Черепот ноќта на Вештерките Перење Торба Ранец Валкана Облека Кеси Организатор Со Екстра Големи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КОРИСТЕТЕ го КАКО ВИСИ ПОПРЕЧИ - Висат оваа перење ранец на ѕидот или од врата на врата, како виси перење забавува со засилен виси циклус на вреќа за да се соберат валканите алишта.На перење торба со цврстата рака на рака, го прави лесно да се одржи.На перење торба со цврстата рака на рака, го прави лесно да се одржи.Денот На Мртвите Шеќер Черепот ноќта на Вештерките Перење Торба Ранецимаме Екстра големи перење ранец,Силна прилагодливи рака,Лесно затворање,Внатрешен џеб со патент,Може да биде како виси забавува продавница за облека.Огромен складирање торба може да се користи за постелнина, облека, крпи, спиење, перници, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе, како сакате.На перење торба крупните се тешки и може да носи голема перење товари, солза-отпорни.【Големина】14.【Силна Прилагодливи Рака】Оваа перење вреќа има прилагодливи цврстата рака или рачка која ви овозможува да патувате со вашата облека безбедно и на своите drawstrings добива можете да заклучите торба ако сакате да додадете заштита.кога се полни со облека, го забавува торба стои исправено и да можат да бидат зачувани во секоја соба на својот дом.5"(дијаметар) x 29.ПЕРЕЊЕ РАНЕЦ СО РАЧКИ – Ова перење вреќа има прилагодливи цврстата рака или рачка која ви овозможува да патувате со вашата облека безбедно и на своите нерешено стрингови добива можете да заклучите торба ако сакате да додадете заштита.5 см),【Внатрешниот Џеб】Внатрешен џеб со патент за мобилен телефон, пари или парични промени.Повеќе удобен и удобно од држи гломазна перење кошница и назад меѓу дома и laundromat.Одличен избор за кампување, патување, интернатски живот, стан, перална.【Лесно Затворање】Перење кеси екстра големи димензии со drawstring на врвот задржи облека сигурен во торба за перење и да се спречи истури на лични предмети по врзуваат на јазол,нема потреба да се грижите за губење на вашиот облекувам.【Материјал】Направени на кинење-отпорен и издржлив 600 D оксфорд ткаенина, водоотпорен и машина перат ,која има добра светлина отпор и добра стабилност.ЛЕСНО ЗАТВОРАЊЕ - Перење кеси екстра големи димензии со drawstring на врвот задржи облека сигурен во торба за перење и да се спречи истури на лични предмети по врзуваат на јазол,нема потреба да се грижите за губење на вашиот облекувам.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Направен на кинење-отпорен и издржлив 600 D оксфорд ткаенина, водоотпорен и машина перат , На перење торба крупните се тешки и може да носи голема перење товари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста