• Новак
Перење Забавува Магијата Дрво со Декоративни Светла Сина Свитлива Лен се Справува со кој се одвојува Загради Добро Држење Водоотпорен Облека, Играчки Организациј?

Перење Забавува Магијата Дрво со Декоративни Светла Сина Свитлива Лен се Справува со кој се одвојува Загради Добро Држење

Оценка на стоката:
DEN 863.52

Достапност
Производот е достапен

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' играчки и домашно милениче резерви.Оваа големина е погодна за целото семејство, студенти, деца и стан. 【Материјал】Ние ги користиме 300 D оксфорд ткаенина ПВЦ.Не е лесно да се валкани и лесно да се чисти. 【Каже Збогум Да Колабира】 Нашите кошница има четири стабилна поддршка пост и загради.Тоа може да застане исправен и направи перење кошница повеќе од три-димензионални, ви обезбеди добра поддршка поради поддршка род!Двојно трајни и удобно коноп јаже се справува со дизајн кој enhanced товарот капацитет и да ја направат полесно да се движат и да го носат. 【Простор за Заштеда на енергија】Нашите кошница е лесно да колапс без поддршка пост, па тоа зазема малку простор кога не е во употреба. 【Најдобар Избор】Нашите Перење Кошница е стилски и функционален од други општи еден без заградата.Единствени моден модели, исто така, може да биде убава и функционална акцент на вашиот дом.Се се уште проблематичниот од страна на хаос околу вашиот дом?Е има и нема место до место облека, што само го фрли далеку во машина за перење?Повеќе играчки поставени на теренот во растројство?Со овој Перење Кошница, складирање е повеќе нема да биде досадно, нека ви се држат настрана од валканите хаос, но, исто така, свеж живот!Нашите Перење Кошница има голем број на современи модели за да го изберете, која не е само СТИЛСКИ и ПРАКТИЧНИ.Нашите Перење Кошница е погодна за возрасни лица, млади и деца; Совршен организаторот за чување на играчки, списание книги, кукли и одборот игри, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.Поддршка прачки во секој агол на поддршка на Перење Кошница, продолжување на неговата служба за живот.Предности на производите : -Тешки и носат-отпорни, силна страна на менувачот, лесно да се справи. -Количка за дизајн, компактен и лесен за чување. -Разни шема дизајни, секогаш постои една за вас. -Мултифункционален, погоден за секое место.Производи Вклучуваат : 4 X Поддршка Род 1 X Перење Кошница Лесно Да се Инсталира : Кога ја користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница, и тоа лесно можат да бидат поддржани.Не се деформирани.Кога не се во употреба, само да потрае од поддршка род, можете лесно може да се свитка и продавница.Лесен за употреба и да се зачува простор.Што заслужуваат да го имаат!Нашата Услуга : Имаме за цел да обезбеди клиенти на најдобар шопинг искуство.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста