• Новак
Booyah Подлога Crasher Topwater Бас Риболов Шупливи Тело Жаба ги наведуваш со Weedless Куките

Booyah Подлога Crasher Topwater Бас Риболов Шупливи Тело Жаба ги наведуваш со Weedless Куките

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПОДЛОГА CRASHER ТЕХНИКА : Шупливи-тело жаба совршен за фрлање во slop и плевели.ТЕЛОТО ИЗГРАДБА : Телото е структурирана доволно да ги задржи на мамката 100% weedless да дојде и преку невешт weedbeds, но сепак мека доволно за да се обезбеди солидна hookset со бас штрајкови.TOPWATER НАМАМАТ : Потсмева на жаба apperance за гладни topwater бас јадат.КУКА СТРУКТУРА : Карактеристики супер-силна двојно кука и spinnerbait-стил на нозе.ВКЛУЧУВА : 1 Подлога Crasher риболов ги наведуваш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста