• Новак
Проф. д-р Риба Saltwater Риболов GT Попер, 8 Инчи Голема Игра Мамка, 3D Holographic Тело, Јапонија Treble Куки, Префрлани Намамат Риболов Topwater Plug Туна Намамат Surf Риболов Намамат

Проф. д-р Риба Saltwater Риболов GT Попер, 8 Инчи Голема Игра Мамка, 3D Holographic Тело, Јапонија Treble Куки, Префрлани

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Исклучително примамливата изглед.Напредни ласерски-holographic тело со реален одраз скала модел ќе генерира 360 степени виножито рефлексија, привлекување на гладни риби од голема далечина.Живот-како 3 D очи зголеми својата атрактивност.Карактеристики голема чаша уста, се насочат дизајн тело и rattling топки комората.Оваа мамка ќе ја испорача агресивна акција пукање и шумолењето на звукот, додека штракаат комора генерира вибрации, бучава и вода за прскање, за да го повикате надвор сите големи риби надвор од длабочината.Enhanced ѕид и жица-преку изградба на телото се подготвени да застанат против напад од гигант предатори.Вооружени со Јапонија увезени 3 X остри treble куки и подобрени нерѓосувачки челик сплит прстени, нема риба може да избега од ова попер.Тежина трансфер на комората и да се насочат тело ви помогне да го дадат повеќе со повисока точност и помалку напор.Оваа попер е совршен за да се отвори вода за многу видови.Боја : Црвена & Црна Тежина : 5.4 оз Должина : 8 инчи.Кука : две Јапонија направени treble куки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста