• Новак
YOUMU Рептил Греење Подлога-(5W/15W/25W/35W) Прилагодлива Температура Терариум Топлина Мат за Желка/Змија/Жаба/Гуштер/Мали Животни/Кутија Фабрика

YOUMU Рептил Греење Подлога-(5W/15W/25W/35W) Прилагодлива Температура Терариум Топлина Мат за Желка/Змија/Жаба/Гуштер/Мали

Оценка на стоката:
DEN 258.96

Достапност
Производот е достапен

* Висок Квалитет : Направен од високо квалитетни ПВЦ, трајни и безбедно за вашите миленици.Екстра тенок дизајн со максимална флексибилност.Енергија-заштеда на дизајн, погодно за греење подлога за различни сезони. * Висока Ефикасност : Униформа дистрибуција на топлинска спроводливост мастило брзо топлина спроводливост, стабилни перформанси и долг животен век.Опремени со температура контролер, обезбедува костум и брз топло темп.Тоа, исто така, се прилагоди на температурата преку ротари switch според потребите на вашите миленици. * Моќна Функција : Овој рептил греење подлога може да се задржи рептил резервоар за топла без каква било штета на вашиот миленици и исто така нема да се наруши животни ноќна шема.Помага рептил за секојдневна активност, апетитот и метаболизмот. * Широка Примена : : рептил топлина подлога идеален грејач извор за пустината и тропски видови на влекачи, amphibians и arachnids. *Функција : Ултра-тенки пластични површини за да се минимизира носат на греење мат површина.Водоотпорен и влага доказ, тоа може да биде суспендиран.Овој производ има мала водоотпорен функција.Површината нечистотијата може да се избриша директно со влажни партал.5w/15w/25w/35w 110v Не-Лепило ,Отстранлив Под Резервоар Топлина Подлога.Материјал : ПВЦ Номинална моќност : 5w/ 15w/25w/35w Приклучок : НИ plug Оценет напон : 110 V се Прилагоди на температурата : 0-35 степени контрола на Температурата : со температура прилагодување switch Големина : 5 W : 5.9*7 инчен 15 W : 8.66x9.84 инчен 25 W : 8.66x16.53 инчен 35 W : 9.84x21.65 инчи Пакет се вклучени : 1 пакет рептил Греење Мат Забелешка : 1. Тоа е строго забрането да се покрие со дрво чипови, кокос почвата, ватенка крпи и други не-проводници објекти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста