• Новак
Гиа Russa Зачинета На Вотка Сос за Тестенини, 24-Унца Стаклени Тегли (Пакување од 3)

Гиа Russa Зачинета На Вотка Сос за Тестенини, 24-Унца Стаклени Тегли (Пакување од 3)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Сите природни, без паста, пире или со додаден шеќер.Свеж лук, кромид и билки.Увезени маслиново масло и насади од домати.Свежа павлака, regiano parmigiano, и зачинета црвена пиперка.Мала серија производство премиум сос за тестенини произведени во заверен Зелена објект.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста