• Новак
GN 817 Серија Челик Не ја Заклучите Од Тип Инчен Големина Индексирање Клипот со Повеќе Игла Должини и Навој Вретено, Навој Тело, со Заклучување Орев, 3/18-16 Тема Големина

GN 817 Серија Челик Не ја Заклучите Од Тип Инчен Големина Индексирање Клипот со Повеќе Игла Должини и Навој Вретено, Навој

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Челик, црна оксид заврши навој тело.Челик, прекалени и земјата Клипот pin.Мат црни стаклени влакна засилен пластика, најлон, не отстранлив Knob.Се сретне DIN 439 / ISO 4035. GN 817 индексирање plungers ги понудиме следниве предности : Две retracting потези l1 по клипот дијаметар Идентични димензии l2 за GN 817 и GN 817.1 серија Дефинирана тема должина од undercut на крајот на тој конец Тип G со навој вретено е за апликации каде одредена knob или посебни receptacle е потребен за работата.Максимална отпорност на топлина од најлон пластични рака knob : 110°C (230°F).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста