• Новак
J. W. Winco 319.2-50-М12-А GN319.2 Пластични Се Врти Топката Knob

J. W. Winco 319.2-50-М12-А GN319.2 Пластични Се Врти Топката Knob

Оценка на стоката:
DEN 177.84

Достапност
Производот е достапен

Дршка : Црна фенолни пластика (Duroplast PC).Навој вретено : Челик, оближена со цинк, сина passivated.Можат да се користат наместо да се врти се справува јас.e.со рака тркала.Земја на потекло : Германија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста