• Новак
Амазон Основите BPA Free Пластични Топката Пит Топки со Складирање Торба, 400 кт (2.3 Дијаметар), Светли Бои

Амазон Основите BPA Free Пластични Топката Пит Топки со Складирање Торба, 400 кт (2.3 Дијаметар), Светли Бои

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дете-friendly топката пит топки; идеален за додавање на топката јами, playhouses, жив куќи, и други места за играње.Вклучува 400 топки во асортиман на 6 светли бои, плус мрежа за складирање торба со патент затворање.Изработени од 100% ЈП пластика за здроби-доказ сила.BPA-free, phthalate-бесплатно, олово-бесплатно, не-ПВЦ дизајн нуди безбедност и мир на умот.Производ димензии : 2.3 инчи во дијаметар.Боја : 6 Светли Бои | Големина : 400 Топки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста