• Новак
HP 05A | CE505A | Тонер-Кертриџ | Црна | Работи со HP LaserJet P2055 серија

HP 05A | CE505A | Тонер-Кертриџ | Црна | Работи со HP LaserJet P2055 серија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на моделот.HP 05 A (CE505 A) тонер касети да работи со : HP Laser Jet P2055d P2055dn P2055x.Оригинална HP тонер касети произведуваат во просек по 71% повеќе употребливи страници од не-HP касети.HP 05 A тонер кертриџ принос (прибл.) : Од 2300 страници. 05 A тонер е дизајниран да работи со вашиот HP принтер за висок квалитет, сигурен резултати секое печатење.Она што е во кутијата : 1 Нова Оригинална HP 05 A (CE505 A) тонер кертриџ.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста