• Новак
Duolai 10pcs Мода Spider Занитвам Копчиња Кожа Декоративни Додатоци Метал Прилепува Занитвам сврзувачки елементи DIY Багаж Занает Purses Шапка

Duolai 10pcs Мода Spider Занитвам Копчиња Кожа Декоративни Додатоци Метал Прилепува Занитвам сврзувачки елементи DIY Багаж

Оценка на стоката:
DEN 2148.00

Достапност
Производот е достапен

*1.Количина : Содржи 10 компјутери. *2.Материјал : Алуминиумски + Нога нокти материјал (железо).Високо квалитетен материјал, силни и издржливи. *3.Големина : копчето е 1.18*1.38 инчен, нога нокти 6/7 MM. *4.Погоден : едноставен за инсталација, погоден за сите видови на рачно изработени, куфер, ремени, капа, јакни, ранци, чевли и паричници, итн.Задоволување на вашите потреби за DIY прилагодено и занаетите проекти. (Ве молиме проверете ја големината на копчето за подобро да се вклопи во вашиот проект). *5.Функција : Едноставен завртка инсталација, погодно за рачно изработени.На electroplating процес е полиран, линијата дизајн е мазна, на изработката е исклучителна, и на допир е удобно.Овие копчиња имаат одлична метал текстура, убава и издржливи.Опис на производот За специфични апликации, ве молиме обратете се до големина.Различни стилови може да бидат избрани, стилот е едноставен и елегантен.Добра текстура, силни и издржливи.Погоден за тексас здолништа, подвезици, каубојска капа, ракавици, итн., со широк спектар на употреба.На копчињата се направени од високо-квалитетни материјали.Издржливи и убави и odourless, боја и модел е стабилен, нема да се избледени излезе лесно.Забелешка : прикажува слика и конкретната слика може да има разлика се должи на разликата на екран.Ве молиме да се разбере!Искрен продавачот услуга, остатокот увери да се избере.Ако имате било какви прашања, ве молиме распрашајте се.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста