• Новак
Toiletry Торба на FunQAQ Виси Свитлива Водоотпорен Патување Козметички Организатор со Розова Фламинго Жолта Ананас и Здрав Кука за Жените Дама Девојка Тинејџери

Toiletry Торба на FunQAQ Виси Свитлива Водоотпорен Патување Козметички Организатор со Розова Фламинго Жолта Ананас и Здрав

Оценка на стоката:
DEN 551.76

Достапност
Производот е достапен

【Голем Капацитет】- На Fun QAQ Toiletry Торба има 6 прегради за чување, вклучувајќи го и главниот џеб, пред патент џеб, транспарентна патент џеб и 3 mesh џебови, па можете да го одржите вашиот toiletries, шампон, четка за заби, паста за заби и други essentials во ред и да уживате во патувањето. 【Висок Квалитет】- патување toiletry торба се направени од издржлив, водоотпорен, мазна полиестер ткаенини и вентилирани решетката ткаенина.Нејзината обвивка може да се спречи протекување.Шевове е добро пораби и засилен на сите стрес поени. 【Здрав Кука】- Buit-во кука овозможува виси на toiletry комплет од крпа багажник, грб кука или каде и да е на располагање, што на вашата toiletries и козметика прикажани и за лесен пристап и заштеда на контра простор, како и. 【Персоналните Дизајн】- Моден неутрален дизајн на виси toiletry торба е погодна за сите возрасти.Тоа е совршен за вашиот мобилен начин на живот и се идеални за на работа.Можете да се земе вашата toiletry торба без други вреќи кога ќе излезе.Ќе биде убава глетка. 【Разни Прилики】- без разлика дали е дома, преку ноќ надвор, долги патувања, или салата туш, активности на отворено се многу поволни.На toiletry торба е најдобар другар, погоден за вашето семејство патување за да се спакуваат сите мажи, жени и деца toiletries.Сите се користи едноставно и удобно производи е секогаш во срцето на се што работиме.Ние започна со дизајнирање на toiletry кеси и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Нашата приказна е сеуште продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт craftwork и употреба на високо-квалитетни материјали.Сме го направиле тоа, нашата мисија никогаш да не принос до несовршеност.Fun QAQ Мултифункционален Патување Toiletry Торба◆1. Се погодни да се носат кога патувате.На toiletry торба има доволно простор за чување на разни toiletries вклучувајќи шампон, туш гел, паста за заби и козметика.Во исто време, тоа е многу светла и лесна за место во куферот или на рачката на куфер, помагајќи ти да имаат совршен патување.◆2. Кога ќе се потење во салата, вие дефинитивно треба топол туш.На toiletry патна торба лесно може да се закачи во салон бањата, и тоа ви помага да се крпи, промена нова облека, итн.◆3. Нема потреба да се грижите за хаос во бањата на куќата.Кога ќе изберете Fun QAQToiletry Торба, тоа ќе биде чист, уреден и организиран.Направи што повеќе произволни во процесот на перење.★Посебна Забелешка★◆Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста