• Новак
Мајами Сјај Од Страна На Џенифер Лопез За Жените. Тоалетната Вода Спреј 1.7 Оз.

Мајами Сјај Од Страна На Џенифер Лопез За Жените. Тоалетната Вода Спреј 1.7 Оз.

Оценка на стоката:
DEN 2663.76

Достапност
Производот е достапен

Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Воведен во 2005 година. Мирис белешки : Пинк Грејпфрут, Cocunut Вода, Страст Овошје, Heliotrope, Чиста Килибар, Кристално Мошус, Ванила Орхидеи и Русокоса Шумата.При примена на било мирис имајте предвид дека постојат неколку фактори кои можат да влијаат на природен мирис на вашата кожа и, за возврат, начинот на мирис, мириса на вас.На пример, вашето расположение, на ниво на стрес, возраст, телесна хемија, исхрана, и актуелен лекови може да сите измени ароми кои ги носат.Слично на тоа, фактор како што се сува или мрсна кожа, па дури и може да влијае врз износот на време мирис ќе трае по се применува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста