• Новак
1997 година на Стадионот Членови на Клубот Само Паралелно - КЛИВЛЕНД ИНДИЈАНЦИ Тим Сет

1997 година на Стадионот Членови на Клубот Само Паралелно - КЛИВЛЕНД ИНДИЈАНЦИ Тим Сет

Оценка на стоката:
DEN 804.00

Достапност
Производот е достапен

1997 Topps Стадион Членови на Клубот Само Паралелно - ИНДИЈАНЦИ 3 Кени Lofton 6 Чарлс Nagy 18 Џим Thome 62 Denny Мартинез 65 Јули за надворешни работи франко 75 Џек Mc Dowell 88 Хозе Vizcaino 101 Сенди Alomar Jr. 124 Omar Vizquel 139 Брајан Giles РК 190 Russell Branyan (TSC 2000) СП 192 Bartolo дебелото Црево (TSC 2000) СП 203 Мет Вилијамс 230 Хозе Меса 244 Мани Ramirez 260 Albie Лопез 275 Дени Гробови 302 Павле Shuey 305 Кевин Seitzer 337 Дамјан Џексон 357 Orel Hershiser.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста