• Новак
Cffdoi Термос Храна Термос Шишиња Спорт Колба 304 од не ' Рѓосувачки Челик 360ml Изолирани Првенство Патување Кафе Колба Шишиња со Вода (Боја : Црна)

Cffdoi Термос Храна Термос Шишиња Спорт Колба 304 од не ' Рѓосувачки Челик 360ml Изолирани Првенство Патување Кафе Колба

Оценка на стоката:
DEN 454.80

Достапност
Производот е достапен

▸ПОП, се ПРЕЛИВА, МАЛЦЕ и да се развивам во сите на животот е тивка моменти со нашите изолирани кафе гимнастик. ▸Вашиот истури и течење доказ кафе патување кригла која ви овозможува вие во слободното време, како ви се допаѓа. ▸УЛТРА СТИЛСКИ, елегантни, модерни кафе термос патување кригла. ▸Прав обложени заврши со пресврт на термос шолја капак врвот. ▸Најдобрите кафе патување кригла за жени или мажи кои сакаат форма и функција. ·Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, храна одделение силиконски·Капацитет : 360ml·Големина : 211x66x78mm·Тежина : 318g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста