• Новак
Merica Бои Пивце Стакло Coolie

Merica Бои Пивце Стакло Coolie

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Расклопна дното, огради станот за складирање. 1/8" (3мм) САД направени поли пенлив материјал.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Изградена во 16 оз.заострените пивце очила. 1/8" (3мм) САД направени поли пенлив материјал.Изграден за најмногу 16 оз.заострените пивце очила.Расклопна дното, огради станот за складирање.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Дизајнот е обоена во ткаенина за сите над печати.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста