• Новак
IBRO Премиум Анилин 7MM Кожа Дигање Ремен за Мажи Squats Deadlift Сила за Обука Bodybuilding Тешки Челик Ролери Тока Удобно Кревање Поместена во Долниот дел на Поддршка

IBRO Премиум Анилин 7MM Кожа Дигање Ремен за Мажи Squats Deadlift Сила за Обука Bodybuilding Тешки Челик Ролери Тока Удобно

Оценка на стоката:
DEN 1031.28

Достапност
Производот е достапен

Овој појас е флексибилен и здрав со 7 MM дебелина .Ова кревање појас е исклучително удобно и тоа ќе се вклопи во вашиот долниот дел на грбот и abs совршено.{ПОДОБРУВАЊЕ на ' РБЕТНИОТ СТАБИЛНОСТ} : Овој појас нема да се распадне без разлика колку се тешки ќе се укине.Тоа е многу лесно и едноставно да се промовираме и продавница во вашата салата торба.Неговата е неуништив. 7 MM СО ДЕБЕЛИНА ОД 4 ИНЧИ ПОМЕСТЕНА НАЗАД : IBRO кожа bodybuilding салата појас има contoured монтирање.{7 MM СО ДЕБЕЛИНА ОД 4 ИНЧИ ПОМЕСТЕНА НАЗАД} : IBRO кожа bodybuilding салата појас има contoured монтирање. {ЛЕСНИ s кревање појас е направен со најдобар квалитет на врвот жито cowhide анилин кожа.Тоа доаѓа со футрола и тоа е многу лесно и едноставно да се тркалаат до нашите тренингот кожен појас и продавница во вашата салата торба.4 инчи поместена назад поддршка сакајте се лизга за време на вршењето на кревање на тешки предмети.Тој е дизајниран за тешки вежби, squats, deadlifts, клупа притиска, и сите други сложени вежби.4 инчи поместена назад поддршка сакајте се лизга за време на вршењето на кревање на тешки предмети.Ако имате било каков проблем, ние ќе го замениме за СЛОБОДНИ.Тој е дизајниран за тешки вежби, squats, deadlifts, клупа притиска, и сите други сложени вежби.IBRO дигање појас ќе се целосно безбедни и стабилизирање на грбот за време на вршењето на целосен опсег на движење и да се минимизира lumbar проширување.4 инчи поместена назад поддршка нема да се лизга за време на вршењето на кревање на тешки предмети, бидејќи има екстра соочи во внатрешноста на долниот дел на грбот.Совршен салата додатоци подарок од татко ми, брат, сопруг, или дечко. {ПОДОБРУВАЊЕ на ' РБЕТНИОТ СТАБИЛНОСТ} : Овој појас нема да се распадне без разлика колку се тешки ќе се укине.СИЛЕН ЧЕЛИК ДВОЕН ФРОНТ ТОКА : Нашата cowhide тешки клеча кожен појас е прибл.Нашите салата појас е добра од општ фитнес тренинг за да се унапреди нивото ниво кревање на тешки предмети.5 килограми тешка и нуди најдобра поддршка за кревање. {ВРВОТ ЖИТО ANALINE КОЖЕН ПОЈАС} : IBRO премиум mens кревање појас е направен со најдобар квалитет на врвот жито cowhide анилин кожа.{ЛЕСНИ & СОВРШЕН ФИТИНГ } Нашите кожен појас е прибл.Овој појас е флексибилен и здрав со 7 MM дебелина . {7 MM СО ДЕБЕЛИНА ОД 4 ИНЧИ ПОМЕСТЕНА НАЗАД} : IBRO кожа bodybuilding салата појас има contoured монтирање.IBRO дигање појас ќе се целосно безбедни и стабилизирање на грбот за време на вршењето на целосен опсег на движење и да се минимизира lumbar проширување.Неговата е неуништив.Нашите салата појас е добра од општ фитнес тренинг за да се унапреди нивото кревање на тешки предмети.ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме зад нашите производи и ние сме толку сигурни за квалитетот на овој појас дека ние нудиме една година гаранција за овој производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста