• Новак
Nanusp Тежина Ремени Фитнес Појас Дигање Појас Унисекс Корсет и Половината Погоден за Клеча и Deadlift (Боја : Црна, Големина : L)

Nanusp Тежина Ремени Фитнес Појас Дигање Појас Унисекс Корсет и Половината Погоден за Клеча и Deadlift (Боја : Црна, Големина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Поддршка на сила】 U-облик поддршка дизајн, која се вклопува удобно да половината, е природно флексибилни, и е погодно за сите круг вежба.Тоа може да го намали стресот и поддршка на вашиот ' рбет и половината. 【Тенок дизајн】 Нашата тежина појас има 5 поддршка барови за ублажување на половината на непријатност и одговара на природните линијата на грбот.Мала тежина, тоа ќе не донесе непотребен товар на грбот. 【Фиксна】 Нашите лепило дизајн е тешко и обезбедува силна одговара.Челик тока дизајн, користи специјални лесни-за-зафат дизајн, кој е лесно да се стави на и полетување за да се осигура безбедноста на појас. 【Трајни】 На внатрешната обвивка на фитнес клубот се направени од сомот материјал, кој е мек на допир и влага-апсорбирање.Одговара на вашите врати за максимална удобност, не само што ја апсорбира потта, но исто така го спречува лизгање и за собирање за време на вежбање. 【Тенок дизајн】 Нашите појас усвојува ултра-тенок дизајн, кој одговара на природните крива на назад и обезбедува цврста поддршка што ви е потребно за подобри перформанси. ●Ова е мека, дише појас, кои може подобро да ја заштитите вашата половината време на вежбање и да се спречи вашиот половината од повреда.● Производот се користи : A. Кога се носи на појас за прв пат, можете да се чувствуваат помал или непријатно.Не грижете се, тоа ќе биде подобро после 2 дена од обидот.Б.Само рака мие (не се мијат со други алишта), без пеглање/не машина за перење/не хемиско чистење.В.Ве молиме да се мијат појас пред носи тоа за прв пат.● Материјал : ЕВА● Боја : црна, розова, сива, црвена● Големина : S- (половината обемот 67-76cm), М- (половината обемот 77-85cm), L- (половината обемот 86-101cm)● Соодветна за публиката : сите оние кои сакаат спорт и фитнес.● Совети : A. За продажба : Ние само го продаде фитнес појаси, како и други производи кои се реквизити.Б.Во однос на хроматските аберации : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.В.За големина : прирачник за мерење, производ големина може да има грешки, општата грешка е 1-3cm, кој е нормален феномен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Г.Фабрика директни продажби : Ние ќе брод на стоките во рамките 1-3 работни денови, а и времето за испорака е 7-15 работни дена.E.По-продажбата на услугата : ви Благодариме за вашето присуство и поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се надеваме дека ќе ви обезбеди со подобри производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста