• Новак
Тетоважа Комплет Кертриџ Ротари Тетоважа На Машина Со Моќен Мотор Прилагодлива Контрола Сопствени Направени Професионални Tattooist Алатки (Боја : Sliver)

Тетоважа Комплет Кертриџ Ротари Тетоважа На Машина Со Моќен Мотор Прилагодлива Контрола Сопствени Направени Професионални

Оценка на стоката:
DEN 1053.60

Достапност
Производот е достапен

- со сопствени изработени висока-брзина brushelss мотор, тоа може да работи до 16000rpm. - Почнувајќи напон : 1-3 V само (зависи од cartridges0. - Работен напон : 3-12 V. - Посебно дизајниран за контрола на вредноста систем, се приспособат игла длабочина без промена на насока. - Мозочен удар должина : 3.5 mm / 5мм игла прилагодување на опсегот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста