• Новак
ZOENHOU 4 Парчиња Тесто Машина Сет, Печива Нож Scraper, Тесто Blender Машина и Миксер, Путер Четка Професионални Нерѓосувачки Челик Кујнски Алатка за Печење Готвење Торта Тешк

ZOENHOU 4 Парчиња Тесто Машина Сет, Печива Нож Scraper, Тесто Blender Машина и Миксер, Путер Четка Професионални Нерѓосувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Професионални Тесто Четка : ● 100% висок квалитет на храна одделение, здравје, заштита на животната средина. ● Тоа е совршен избор за да ги користите затворен за печење, готвење, marinating, декорирање торта или отворено за СКАРА, бразилецот и кампување.Мека рачка на сечење на blender се апсорбира притисок и не ја ротирате или олабави.Изработени од нерѓосувачки челик, PP и силикони, тоа е фирма, трајни и лесни да се одржи.6 x 0,8 инчи Зошто го избере нашиот Печење Тесто Алатка Сет?Професионални Тесто Scraper : ● Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, тоа е силна, хигиенски и издржливи.Со овие ефикасни gadgets, можете да уживате во забавата на печење!тестото blender, scraper и пецива четка може да биде убава и прифатлива подарок за вашето семејство и пријатели.● Рачката е изработена од мек TPR материјал, ергономски дизајниран.● Удобно рачка има супериорна сила и флексибилност.ТЕСТОТО БЛЕНДЕР И МАШИНА - Путер миксер се направени од не 'рѓосувачки челик, така што нема да попуштат, виткајте или' рѓа.Пакет Вклучувајќи : 2 x Тесто cutter1 x Тесто blender1 x BBQ brush Thoughtful Услугата : Доколку имате било какви прашања или незадоволство со нашите тесто сет, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас.8 инчи Тесто четка : 8.● Тешки, но лесни, тоа е мора да се има алатка во вашата кујна.Тие се едноставни за употреба и лесно да се чисти, издржливи и разновиден.6 инчи Тесто blender : 4.Тие ќе ви се допадне.За us Our кујнски сет вклучува тесто машина, тестото блендер и СКАРА четка.ТЕСТО ЧЕТКА - леб четка се направени од храна одделение силиконски, отпорни на топлина до 356 ° С, и не е лесно да пената за време на употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста