• Новак
2 Парчиња Тесто во Blender, Премија Тесто Машина Тесто Блендер со Нерѓосувачки Челични Ножеви, Тешки Тесто Секачи за Кујна Печење Алатки, Путер, Брашно

2 Парчиња Тесто во Blender, Премија Тесто Машина Тесто Блендер со Нерѓосувачки Челични Ножеви, Тешки Тесто Секачи за Кујна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????【Високо-квалитетни материјали】Тесто Blender е направен од високо-квалитетна храна-одделение од нерѓосувачки челик, кој е силен и издржлив.На дебели и цврсти сечилото нема да биде свиткана или скршени поради замрзнување или тешко состојки; криви дизајн на сечилото промовира занишан движење, што го прави повеќе совршен. ????【Удобен зафат】На лесни се справи со е многу погодна за вашата рака, намалување на ременче за на замор, што ќе ви овозможи да се меша безбедно и побрзо.Дури и со најтврдоглавите состојки, тоа може да се задржи вашите раце удобно и е суштински кујна алатка. ????【Лесен за употреба и чисти】Тоа е ергономски дизајниран со исклучително висока прецизност и удобност.Тоа нема да се лизга дури и кога е влажно или мрсна.Тоа е лесно да се чисти и кога ќе заврши, тестото миксер може да се стави во машина за миење садови. ????【Широко се користи】Тоа е многу погоден за правење на колачи, тесто, пити, сосови и други вкусни колачи, беспрекорно мешање на различни состојки за да се направи повеќе вкусна храна.Тоа исто така може да се користи како пире од компир, nutcracker или зеленчук и овошје slicer, погоден за сите домаќинства. ????【Задоволство Гаранција】Нашите Тесто Blender е квалитет загарантирана.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. ????????????????Добредојдовте на MCJS-НАС.Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи секој клиент.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. ????????????Функција : ✅Направени од високо-квалитетна храна-одделение од нерѓосувачки челик, силни и издржливи. ✅Дебела и силна ножот ќе не виткајте или пауза поради замрзнување или тешко компоненти. ✅На лесни се справи со одговара на вашата страна совршено и може да го намали зглоб замор. ✅Во согласност со ергономски дизајн, таа е исклучително висока прецизност и удобност. ????????????Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки steel Quantity : 2 парчиња????????????Пакетот вклучува : 2 x Тесто Blender.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста