• Новак
WeatherTech Обичај се Вклопуваат Задната Страна на Прозорецот Deflectors за Тојота Сиена, Темен Чад

WeatherTech Обичај се Вклопуваат Задната Страна на Прозорецот Deflectors за Тојота Сиена, Темен Чад

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталира внатре во прозорецот канал.Максимална свеж воздух уживање.Optically транспарентен.ОЕМ квалитет.Елегантни аеродинамичен стил.Намалена правец на бучава.Инсталирани во прозорец на каналот.Не грозен надворешноста лента.Минимизира внатрешни работи топлина кога е паркиран.Помага да се задржи страна на windows сува во дожд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста