• Новак
Посветла Дизајн 4p Луксузни FX Хром Фендер Трим w/Заптивка Намалување на Рокер одговара на Големиот Караван 08-20

Посветла Дизајн 4p Луксузни FX Хром Фендер Трим w/Заптивка Намалување на Рокер одговара на Големиот Караван 08-20

Оценка на стоката:
DEN 1665.60

Достапност
Производот е достапен

Изградена од најпознатите издржливи се од Нерѓосувачки Челик во светот (Гарантира дека никогаш не ' рѓа!).Брилијантно полиран огледало финиш.Се Сечат За Да Се Приспособат Рокер Панел Трим Парче (Рокер Трим Не Се Вклучени).Вклучува Заптивка & 3 M Автомобилската Лепило. 4p Хром Фендер Трим w/Заптивка Намалување На Rocker Fits : Компатибилен со 2008-2018 Гранд Caravan Add заштита и класа на вашето возило со нашите Нерѓосувачки Челик Крилата на Вратите.Нашите предмети се направени од повеќето трајни 304 од не ' Рѓосувачки Челик, брилијантно полира со огледало сјај (давање на тоа дека хром изглед), и се прецизност конструиран за да се вклопи во вашиот Гранд Караван како тоа дојде од фабриката на тој начин!Не само нашите Фендер Намали парчиња ви даде изглед на луксуз, но тие исто така помагаат да се заштити вашата fenders од dings и инциденти.Инсталацијата е брза и едноставна : Секое парче е спакуван, со претходно поставен Автомобилската Одделение 3 M Лепило, се осигура дека нашите нерѓосувачки челик парчиња ќе цврсто се придржуваат за животот на вашето возило.Овие намали парчиња, исто така, доаѓаат со црна гума заптивка која го подобрува хром-како се заврши и дава на својата нова трим фабрички инсталирана изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста