• Новак
Предниот Браник Canards, Телото Спојлер Canard Анти Влијание Здрав Отпорни на Абење за Автомобил(Јаглерод шема)

Предниот Браник Canards, Телото Спојлер Canard Анти Влијание Здрав Отпорни на Абење за Автомобил(Јаглерод шема)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Високо Квалитетен Материјал : Предниот браник diffuser е направен од висок квалитет на АБС материјал, добра цврстина, носат отпорни, анти УВ и издржливи.Совршен Fitment : Предниот браник страна canard е добра замена за MK7.5 Р 2017-2020, совршен за појавување.Функција : Спојлер canards за полнење може да го апсорбира влијанија и да се спречи гребнатини, ефикасно ги штити браник од штети или нула.Уникатен Стил : Уникатен и модерен дизајн додава луксузен и елегантен изглед на вашиот автомобил.Едноставен за Инсталација : инсталација е едноставен и лесен, директен паста, зачувај вашето време и енергија.Функција : 1. Совршен Fitment : Предниот браник страна canard е добра замена за MK7.5 Р 2017-2020, совршен за појавување.2. Високо Квалитетен Материјал : Предниот браник diffuser е направен од висок квалитет на АБС материјал, добра цврстина, носат отпорни, анти УВ и издржливи.3. Уникатен Стил : Уникатен и модерен дизајн додава луксузен и елегантен изглед на вашиот автомобил.4. Функција : Спојлер canards за полнење може да го апсорбира влијанија и да се спречи гребнатини, ефикасно ги штити браник од штети или нула.5. Едноставен за Инсталација : инсталација е едноставен и лесен, директен паста, зачувај вашето време и енергија.Спецификација : Предмет Тип : Предниот Браник Canards Material : ABSFinish : Висок Сјај УВ Заштитен Јасно Coat Type : за Revo Zport design Installation : двострано лепило add-on Fitment : Замена за MK7.5 Р 2017‑2020 Only замена за Facelift 7.5 R Модели!Не се замена за MK7, ГДД, Стандардни Модели!!Пакет Листа : 1 x Front Браник Canards(4pcs)1 x Двојно Двострано Adhesive Note : 1. Препорачливо е да се инсталираат после миење на автомобилот, и да се осигура дека инсталацијата дел е чиста.2. Загрејте двострано лепило пред инсталацијата да се зголеми вискозитетот на двострано лепило и подобрување на неговата стабилност.

Декларирани спецификации

Item Type:
Front Bumper Canards
Material:
ABS
Finish:
High Gloss UV Protected Clear Coat
Type:
for RevoZport design
Installation:
Double-sided adhesive add-on
Fitment:
 Replacement for MK7.5 R 2017‑2020
Only replacement for Facelift 7.5 R Models! Not replacement for MK7, GTD, Standard Models!! :
Package List:
1 xFront Bumper Canards(4pcs)1 x Double Sided Adhesive :
1. It is recommended to install after washing the car, and ensure that the installation part is clean. :
2. Preheat double‑sided adhesive before installation to increase the viscosity of double‑sided adhesive and improve its stability. :

Комплементите на стоката

Веста