• Новак
OGX Екстра Крем + Кокос Чудо Нафта Рака-на-Пета Тело Крем со Ванила Грав, Брзо се Апсорбира Телото Лосион за Сува Кожа, Paraben-Free и Sulfated-Surfactants Слободни, 6 fl мл

OGX Екстра Крем + Кокос Чудо Нафта Рака-на-Пета Тело Крем со Ванила Грав, Брзо се Апсорбира Телото Лосион за Сува Кожа,

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Придавам влогови на кожата со ултра-хидратантен комбинација на нашите кокосово масло тело крем Ослободени од parabens и sulfated surfactants, својата брзо се апсорбира, богата формула ја враќа влагата, дури и во најсушните кожата.БОГАТИТЕ и DECADENT ТЕЛО КРЕМ : 6-течност унца шише на Вишокот Крем + Кокос Чудо Нафта Рака-на-Пета Тело Крем е споен со масло од кокос, ванила екстракт од грав и суштината на tiare да се занесе вашите сетила и вашата кожа.БОГАТИТЕ и КРЕМ МЕШАВИНА : Нашите луксузни кокос и ванила тело крем карактеристики екстра богата мешавина на состојки, кои даваат влага, дури и во најсушните на кожата на целото тело, рака-на-пета хидратација.МАСЛО од КОКОС и ВАНИЛА : Нејзините ултра-хидратантна формула е дизајнирана да биде брзо се апсорбира и е исполнет со масло од кокос за да ви помогне да додадете сјај и мекост на кожата, заедно со егзотични суштината на tiare и ванила екстракт од грав за да примами на сетилата.ЗАНЕСЕ ВАШАТА КОЖА : Транспорт себе да тропски остров со топол мирис на кокосово масло, tangerine и ванила грав за alluring сензорни искуства.Придавам влогови на кожата со ултра-хидратантен комбинација на нашите кокосово масло тело крем Ослободени од parabens и sulfated surfactants, својата брзо се апсорбира, богата формула ја враќа влагата, дури и во најсушните кожата Плик вашето тело во creamiest, velvetiest, пенливата youve некогаш сте почувствувале!Се создаде остров девојка да избега во туш со оваа ултра-хидратантен сулфат слободни сурфактант миење инспирирана од тропските предели.со кокосово масло, суштината на tiare и отвори ванила екстракт.Враќање на влага, дури и во најсушните кожата со ова, богати и крем, тропски смеса.Сакате брз излив на среќата?Разбуди вашите сетила со invigorating мирис искуство за да започнете вашиот ден.Оваа еден-на-еден вид лесна формула мешавина, во комбинација со еукалиптус, масло, ладење нане и масло од чајно дрво, помага за нежно чистење додека хидратантен и смирувачки вашите сетила.Оди коко-ореви со мазна, свиленкаста кожа!Нашите OGX Кокос Кафе Тело Колекција е исполнет со егзотични арабика кафе и кокосово масло, оваа неверојатно мазнење и навлажнувачки комбинација ќе им помогне на ублажување на фирмата и на вашата кожа.Можете да уживате во свежиот мирис на кафе секое време во текот на денот и поттик за хидратација за да се открие вашиот најубавиот изглед на кожата!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста