• Новак
Eyraevor Жени Секси Кристал Dangle папокот Прстен со Половината Синџир Кристал Капка Pendant Папокот Пирсинг на Тело Накит

Eyraevor Жени Секси Кристал Dangle папокот Прстен со Половината Синџир Кристал Капка Pendant Папокот Пирсинг на Тело Накит

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Оваа пирсинг стомак прстен синџир е направен од алуминиум.Големина : 92+6 см/ 40 инчи.Се вклопат за повеќето жени.Кристал dangle pendant декорација, многу деликатна и уникатен.Можете да го носат како бикини половината тело синџир, или само навечер jewerly или одговараат на вашите фармерки.Пакет:1 парче стомак пирсинг синџир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста