• Новак
vcmart папокот Прстени Хируршки Челик Дијамант Стомак Прстени за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Папокот Прстени Папокот Пирсинг Накит папокот Пирсинг Накит 14G

vcmart папокот Прстени Хируршки Челик Дијамант Стомак Прстени за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Папокот Прстени Папокот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакет : 1pc Половината Синџир, 3pcs нерѓосувачки челик папокот прстени сребро во различни стилови.Материјал : Противалергиски од Нерѓосувачки Челик, од Никел Слободни и да Доведе Слободни, Анти-corrsion (Високо Полиран Мазна Површина).Стомакот Прстени Мерач Големина : 14 G(1.6 мм); Бар Должина : 10мм(3/8 Инчи); Врвот Топка Големина : 5mm; Дното Топка Големина : 8mm.Користење : Може да се користи како половината синџир и папокот пирсинг; Тело синџир може да се забележи на вашето совршено тело, направи да се посигурни и поставен во толпата, совршен за секојдневно носење.Гаранција : Ветување 90-ден на размена или гаранција за враќање на парите, било какви прашања, pls контактирајте со нас во секое време како што се чувствуваат слободни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста