• Новак
GoSports SpeedStix 2 Пакет - Мешани Боречки Вештини & Спортски Поместена Контакт Стапови, Црна

GoSports SpeedStix 2 Пакет - Мешани Боречки Вештини & Спортски Поместена Контакт Стапови, Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тешки-должност поместена чувари функција густа пена core да ги апсорбира влијание за време на офанзивата и дефанзивна вежби.PIN-ТОЧКА на ТОЧНОСТА : Сега сите нивоа на вештини може да се практикуваат pin-точка прецизни удари во офанзива вежби и истовремено да брус своите одбранбени техники, нозете, главата, движење и повеќе.АМЕРИКАНСКИОТ БРЕНД : Go Sports е Компанија од САД со НАС за Поддршка на Корисниците и ние целосно стоиме зад нашите производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста