• Новак
Ballsy Jolly Накит Вреќа Пак, Мажите Комплет Вклучува Ballwash, Орев Бришење и Отпуштите Спреј, Океанот и Воздух

Ballsy Jolly Накит Вреќа Пак, Мажите Комплет Вклучува Ballwash, Орев Бришење и Отпуштите Спреј, Океанот и Воздух

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Има Една Вреќа Дури и Дедо мраз е Љубоморен На : Уживајте во нашиот Ballwash, Вреќа Спреј и Орев Бришење на сите комплет заедно за да се задржи вас и вашите момчиња мирис како шампион сте, исто Така одличен подарок за мажите.Мирисот Incrediball : Повеќето Мажи тело мие ве остават мирис како шише од келн експлодира на вас, Бруто, Ballsy Ballwash за мажите, мириса големо со чиста свеж мирис, без да биде надмоќна.Вреќа Спреј за Мажи : не е тајна дека топки се склони кон мирис, пот & иритација, која е причината зошто ние сме вашиот вреќа со оваа топка спреј за мажите, Тоа е p H балансирана, on-the-go спреј за освежување, што е формулиран за да помогне да се неутрализира мирис и иритација на кожата на вашиот топки и телото, Тоа 2oz топката и тело, спреј за мажите е сулфат & paraben-free & направени во САД.Нут се Фаќа : лесно да се применува цврсти келн и кожата balm дека е повеќе-трајни да ви помогне да бидете мирис подобро и подолго, додека за заштита на вашата кожа, Океанот и Воздухот Миризлива.Живеат Топки Од : Имајќи големо внимание на себе не мора да се чувствуваат како скучна работа и тоа не треба да биде резервирана само за модели, Нашите производи се развиени со уникатни активни состојки за да се задржи чувството и мирис Incrediball.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста