• Новак
Глобалната Teck Пакет на Yealink W60P IP Cordless Телефони Office Пакет-DECT Слушалката и Основната Единица, Напојување и Микрофибер Крпа | Бара VoIP Услуга (Yealink W60P База и 1 слушалка)

Глобалната Teck Пакет на Yealink W60P IP Cordless Телефони Office Пакет-DECT Слушалката и Основната Единица, Напојување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ✅ Пакет од 4 предмети : Yealink W56 P DECT Cordless мобилен Телефон и W60 P База Единица, Напојување и Микрофибер Крпа. ✅ Пакет од 4 предмети : Yealink W56 P DECT Cordless мобилен Телефон и W60 P База Единица, Напојување и Микрофибер Крпа. ✅ Пакет од 4 предмети : Yealink W56 P DECT Cordless мобилен Телефон и W60 P База Единица, Напојување и Микрофибер Крпа. ✅ Клучни карактеристики : Зголемување на опсегот со најмногу 5 рипитерите, High-end ПРОЕКТ дизајн, Исклучителните HD звук со wideband технологија, До 4 истовремено гласовни повици, До 5 DECT cordless мобилни телефони, и До 5 Повеќе Линии, 2.4" 240 x 320 екран во боја со интуитивен кориснички интерфејс, До 30 часа време на разговор, До 400 часа време на мирување, Брзо полнење : 10 минути бесплатно време за 2 часа време на разговор. ✅ Одлична работата на батеријата : Со тоа напредна Li-ion батерија, W60p може да се пофали индустрија-водечки времето на разговор и времето на мирување. ✅ Корисник-центрични дизајн : На W56 P има поголем 2.4-инчен 240x320-пиксели екран во боја со позадинско осветлување во кој јасно се претставува интуитивен кориснички интерфејс. ✅ Дополнителна погодност : На W56 P е 3,5 мм стандардни слушалки џек поврзува телефонот со hands-free слушалки, со додадени погодност за да го повикате искуство, особено кога мултитаскинг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста