• Новак
Laybomo за iPhone 6 Случај, Симпатична СТП Кожа iPhone 6s Телефон Случај Заштитна [Карта Носителот] [TPU Силикони Школка] Флип Стојат Паричникот Случај Покритие за Apple iPhone 6s, Сина

Laybomo за iPhone 6 Случај, Симпатична СТП Кожа iPhone 6s Телефон Случај Заштитна [Карта Носителот] [TPU Силикони Школка]

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој случај е само компатибилни со Apple i Phone 6s.Новиот пристигнување паричникот телефон случај беше дизајн со една симпатична гравирање печати, доаѓа со симпатична рака на рака, го направите вашиот телефон единствени и различни.Направени со премиум СТП кожа и флексибилни TPU внатрешна обвивка, заштита на вашиот телефон од гребење, шок и капки.Прецизни cutouts, големината на камерата отсечени совршено се вклопува во telephoto.Мулти-Функција : Кој Картичката Слотови за удобно носење пари и кредитни картички, додека standview функција нуди погодност за филм-се гледа или видео-разговор.Функција Уникатен симпатична печатење кожен паричник TPU внатрешна обвивка Вграден картичка Прецизни намалувања за сите пристаништа Прилагодливи телефон носител на функција Magnetice затворање дизајн Пакет вклучуваат 1 x Паричникот Случај 1 x Рака на Рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

CYHO Мобилен Телефон Wristband Мека, Додаток за Полнење Во Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски Центар;Патување;Изнајмување

DEN 375.12

Поради неиритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор

Веста