• Новак
Star Trek Klingon Shield Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Star Trek Klingon Shield Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.6" (15mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Star Trek производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани.Со гордост се печатени во САД.ТМ & 2021 CBS.ARR.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.6" (15mm) во дијаметар.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -) ⁣ ⁣За Дизајн : Star Trek е Американски медиуми франшиза со потекло од 1960-тите научна фантастика телевизиска серија Star Trek, создадена од страна на Генот Roddenberry.Таа серија, сега често познат како "Оригиналната Серија", дебитираше на 8 септември, 1966, и емитувана за три сезони на NBC.Тоа следеше voyages на ѕвезда USS Претпријатие, истражување на вселената брод изграден од страна на Обединетите Федерација на Планети во 23-ти век, на мисија "да го истражуваат чудно нови светови, да се бараат нов живот и нови цивилизации, да смело оди таму каде никој не помина пред".Ако сте Star Trek фан, ќе љубовта овој Официјално Лиценцирани производ!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

CYHO Фирма Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски Центар;Патување;Изнајмување

DEN 129.12

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

Веста