• Новак
Fanimation BPW8530-60DWA Заврши Сет на Три Тавански Вентилатор Ножеви, 60 инчи, Темно Орев

Fanimation BPW8530-60DWA Заврши Сет на Три Тавански Вентилатор Ножеви, 60 инчи, Темно Орев

Оценка на стоката:
DEN 3791.52

Достапност
Производот е достапен

60" сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Пакет димензии : 32.09" L x 13.58" W x 8.98" Х. Земја на Потекло : КИНА.Ставете се себе си во стил со овој софистициран тавански вентилатор од Fanimation.Со многу моторни и ножот заврши комбинации на располагање, Заврши Обичај е разноврсна тавански вентилатор.Светло за полнење, ножеви и моторни се продава одделно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста