• Новак
WINGBO 52 Модерна Тавански Вентилатор со Светла и Далечински управувач, Брусен Никел Тавански Вентилатор, 2 Криви Ножеви, Noiseless Реверзибилна Мотор, Внатрешна LED Таванот

WINGBO 52 Модерна Тавански Вентилатор со Светла и Далечински управувач, Брусен Никел Тавански Вентилатор, 2 Криви Ножеви,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Се СОЗДАДЕ ИДЕАЛНА АТМОСФЕРА : Нашите 2-сечилото тавански вентилатор, светло обезбедува моќни циркулацијата на воздух и мека осветлување.Своите стилски изглед веднаш ќе додадете карактер до вашиот дом. 3 БРЗИНИ DUAL-НАСОКА ФАН : моќен тавански вентилатор работи на 3 напред и рикверц брзина (лесно да се прилагоди со вклучени рачни remote).Неговата тивка, реверзибилна мотор овозможува да ја претвори вашата соба во оаза во лето, како и затоплување до текот на зимата.ПРИЛАГОДЛИВИ ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вклучува 15 W LED светло комплет кој фрла светлина во 3 боја температура : топло бела (3000 K), дневна светлина (4500 K) и сина бела (6000 K).Можете да ги користите вентилатор, со или без светлина.Благодарение на мемориската функција, таа секогаш оди на претходната поставување откако светлината е повторно отворена.НАПРАВЕНИ ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР : 52-инчен сечилото span го прави овој плафон фан совршен за површини како и дневни соби, спални соби или поголеми бањи (погоден за влажни места). 2 надолу прачки (4.5" и 12" долго) се вклучени за да одговара на различни таванот височини.ВИСОК-КВАЛИТЕТ и БЕЗБЕДНОСТ : Ова тавански вентилатор, светло комплет ги исполнува ETL & СРНА сертификати и е специјално дизајниран за безбедно и енергија-ефикасна употреба.На трајни ABS ножеви ќе трае многу години да се дојде без решетката или дисторзии.Сакате вашиот дом за да се чувствуваат свежо и стил?Кој не!?Ова е една убава и современо дизајниран тавански вентилатор кој 2 ABS ножеви и заштеда на енергија 54 W мотор.На енергетски ефикасни моторни останува мирен во операцијата додека сеуште производство на големо струење.Убава тече дизајн заедно со своите LED Светло го прави овој standout модел цел да се вклопи во секој ентериер оркестарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста