• Новак
figatia 1x 78 Копчињата за Безжична Bluetooth Тастатура руски за Компјутер Лаптоп Универзална

figatia 1x 78 Копчињата за Безжична Bluetooth Тастатура руски за Компјутер Лаптоп Универзална

Оценка на стоката:
DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Безжична bluetooth конекција, погодност да го користите, оперативниот растојание до 10 метри.Bluetooth 3.0 : Со Bluetooth безжична конекција, батеријата може да се замени и може да се користи континуирано, за три месеци.Руската Bluetooth тастатура, , нема драјвери потребни, plug and play. -тенка копчето дизајн, прекрасен изглед, крајно деликатна.Q/W/E Еден кликнете на за да се префрлате за IOS, за Android, и Windows систем.Опис : - руската Bluetooth тастатура, , нема драјвери потребни, plug and play. - П/W/E Еден кликнете на за да се префрлате за MAC, IOS, за Android, и Windows систем. - -тенки копчето дизајн, прекрасен изглед, крајно деликатна. - Безжична bluetooth конекција, погодност да го користите, оперативниот растојание до 10 метри. - Bluetooth 3.0 : Со Bluetooth безжична конекција, батеријата може да се замени и може да се користи континуирано, за три месеци. - 78-копче Дизајн : со 6 мултимедијални копчиња и за /за наменски мајстор клучеви, да пребарувате за пребарување, светлината на вредноста на функцијата, фото пребарување, виртуелна тастатура и екран вклучите функцијата кратенки.Големина на Табела : Големина : прибл. 285x120x18mm / 11.22x4.72x7.08 inch Package Вклучува : 1 Парче Тастатура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста