• Новак
МАГ-ONDA 22551002 Б 1810 MAGTEK, МИНИ MICR, 3 ПЕСНА MSR, MICRSAFE USB ТАСТАТУРА ОПТОВАРУВАЊЕ MAGTEK 22551002 USB Тастатура Емулација

МАГ-ONDA 22551002 Б 1810 MAGTEK, МИНИ MICR, 3 ПЕСНА MSR, MICRSAFE USB ТАСТАТУРА ОПТОВАРУВАЊЕ MAGTEK 22551002 USB Тастатура

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да се осигурате дека вашиот оригинален дел број натпревари ова точно, или проверете со manufactuer за compatiblity.Корисниците се одговорни за compatiblity.Овој дел е загарантирана да биде целосно функционална, оригинални и автентични. 22551002 Б. 100% Вистински - Компјутер/Лаптоп Замена или Внатрешни parts Part Број : 22551002 Б Тип MICR Проверете Читателот Интерфејси USB, USB Тастатура Емулација и РС-232 Скенирање Проверете Скенирање единствено еднострана Проверете Хранат Еден Хранат Mag Stripe Читач на Картичка Формат ISO/AAMVA Песна 1, 2 и 3 на Шифрирање за Triple DES Функција Карактеристики Чита E13-Б и СМС-7 MICR фонтови Чита MICR знаци на чекови и други MICR кодирани документи Мала меморија со висока точност и стабилност Интерфејси вклучуваат USB, USB Тастатура Емулација и (на еден начин) RS, со грејс 232 комуникација Triple DES Шифрирање за DUKPT Копчето за Управување со Magne Print Картичка Автентикација Tokenization Картичка и Податоци за Автентикација на Уредот и се Домаќини на Меѓусебна Authentication Note : Слика може да не соодветствуваат вистински производ.Ве молиме да се осигурате дека вашиот оригинален дел број натпревари ова точно, или проверете со manufactuer за compatiblity.Корисниците се одговорни за compatiblity.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста