• Новак
MroMax 50PCS Тапацир Помине Капа Помине 0.43 x 0.67 Рамна Глава на Мебел и Декорација на Ноктите Мебел Троседот Headboard Сребро.

MroMax 50PCS Тапацир Помине Капа Помине 0.43 x 0.67 Рамна Глава на Мебел и Декорација на Ноктите Мебел Троседот Headboard

Оценка на стоката:
DEN 150.96

Достапност
Производот е достапен

【Производ Димензија】 Капа Дијаметар : 11mm/0.43"; Вкупна Висина : 17mm/0.67". 【Широк Спектар на Апликации】Ноќни backboard декорација, софа, маса и столче декорација, позадина ѕид декорација, занает засилување декорација, тапанот и на другите музички инструмент засилување декорација. 【Лесно да се Инсталира и Користи】 Mro Max ви обезбедува со различни стилови, различни бои и различни големини на декоративни нокти за вас да се избере, тоа е лесно да се најде она што ви треба.И овој проект е лесен за употреба, само користење гумен чекан и игла-носот клешти за да помогне да се поправи тоа. 【Ве молиме имајте во предвид пред употреба】За заштита на вашите раце, препорачливо е да не го држете вашиот ноктите директно со вашите раце.Не користете чекан дека е премногу голема или премногу тешки.Тоа е најдобро да се користи игла-носот клешти и гума чекани. 【Пакет Содржина】 50 PCS x Тапацир на Ноктите.Mro Max Тапацир Помине Спецификација : Име на Производ : Текстил Помине Бренд : Mro Max Капа Дијаметар : 11mm/0.43"Вкупна Висина : 17mm/0.67"Материјал : Железо Боја : Silver Surface Третман : Electroplating Опис : Нашите рамна глава на мебел и декоративни ноктите се направени од високо-квалитет метал железо, со добра еластичност, електрична и топлинска спроводливост, не само на изглед е мазна и убава, но, исто така, многу издржливи.Обезбеди разновидност на опции : Ние снабдување со различни типови на tacks за вас да се избере. 1. Различен материјал : Железо, бакар, нерѓосувачки челик, и кристално итн. 2. Различни бои : Црна, сребрена, бронзена, црвена бронза, злато, црвена, жолта, розово злато, итн. 3. Различни димензии : дијаметар на ноктите капа е од 3мм да 49mm.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината пред ставање на ред. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-2mm, ви благодарам. 3. Поради разни фактори, како што се осветленост на дисплејот и светлина од светлината, вистински боја на производот може да биде малку поинаков од веб-страницата слика. 4. За заштита на вашите раце, препорачливо е да не го држете вашиот ноктите директно со вашите раце.Не користете чекан дека е премногу голема или премногу тешки.Тоа е најдобро да се користи игла-носот клешти и гума чекани.Пакет содржина : 50 PCS x Тапацир на Ноктите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста