• Новак
KINSUNG 9 Инчен Clear Пластични Плочи - 100pcs x 9 Инчен Премиум Вечера Круг Пластични Таблички за Еднократна употреба, за Родендени, Прослави, Buffets, Fiestas, Угостителство, Валент?

KINSUNG 9 Инчен Clear Пластични Плочи - 100pcs x 9 Инчен Премиум Вечера Круг Пластични Таблички за Еднократна употреба,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

✔【КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ】 : Содржи 100 9-инчен clear за еднократна употреба пластични плочи.На здрав и здрав јасно пластични плочи е многу погодна за вашиот складирање и употреба.Тоа е погоден за секое јадење средина и може да се користи на леснотија, без свиткување или кршење. ✔【ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН】 : јасно пластични таблички за еднократна употреба има прекрасен дизајн, цврсти и издржливи, различни од евтини хартија плочи во минатото, со убави функции и елегантно дизајниран свиткани рабови, таа е одличен избор за хостинг страни. ✔【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ】 : 100% храна одделение-транспарентно пластични таблички за еднократна употреба одбор за да се обезбеди употреба на BPA-free) храна степен на суровини, без никакви штетни хемиски супстанции.Употреба на високо-квалитетна пластика и напредна технологија на производство, тоа е безбедно да не се распаѓаат при користење. ✔【RESUABLE И ПЕРАТ】 : јасно пластични плочи се со висок квалитет, издржлив и може да се користи како еднократна предмети, но тие се многу лесен за чистење и квалитетот е фирма.Можете да измијте ги и повторна употреба со нив, ако треба нешто, што е многу прифатлива. ✔【30 ДЕНА ЗАДОВОЛСТВО GURANTEE】- нема да Има проблеми со нормална употреба на нашите Јасно Пластични Плочи.Ние ви даде 100% гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со купување на овие Јасна Пластични Плочи, или ако постои било каква штета за време на употреба, ние гаранција за безусловно се врати во рок од 30 дена.Сакате да се прават свадби, годишнини, роденден партии, училиштето и компанијата настани лесно, но се грижите за вистински садови кршење?.Овие еднократна употреба пластични плочи се совршено време за заштеда на садови, што може да се потпираат на тоа да им обезбеди на вашите гости со голем број на оброци, без да се изнајми или да го користите вашиот стакло прибор за на маса од некој настан понудата на компанијата.Сакате да се прават свадби, годишнини, роденден партии, училиштето и компанијата настани лесно, но се грижите за вистински садови кршење?Овие еднократна употреба пластични плочи се совршено време за заштеда на садови, што може да се потпираат на тоа да им обезбеди на вашите гости со голем број на оброци, без да се изнајми или да го користите вашиот стакло прибор за на маса од некој настан понудата на компанијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста