• Новак
WELLIFE 120 КОМПЈУТЕРИ Сина Пластични Плочи, за Еднократна употреба Сребрен Прибор за јадење се Справи со Сини, Сини Чипка Дизајн Плочи, Вклучува: 24 Вечера Плочи 10.25, 24 Де?

WELLIFE 120 КОМПЈУТЕРИ Сина Пластични Плочи, за Еднократна употреба Сребрен Прибор за јадење се Справи со Сини, Сини Чипка

Оценка на стоката:
DEN 1043.76

Достапност
Производот е достапен

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% храна одделение, не-токсични, BPA-free пластични!Направени од расположливиот и обновливи пластика која е цврсти и издржливи.Цврсти, трајни, сина расположливиот сребрениот и пластични плочи се обезбеди нема да нула или лесно да се скрши.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Ова е сет на сина пластичен прибор за јадење.Додадете класа и елеганција користење чипка свадба сини чинии и нашите елегантен пластика, сина и бела dinnerware, што изгледа како удобно како на синото небо.СИТЕ ИНКЛУЗИВНО DINNERWARE СЕТ : blue пластика dinnerware вклучува 24 вечера плочи, 24 салата плочи, 24 предници, 24 ножеви, 24 лажици, здрав изградба противи кршење, виткање, и кршење.ИСЧИСТИ И заштеда на ВРЕМЕ : Кога странката е завршена, можете да потрошите повеќе време со семејството и помалку време за чистење на валкани сина расположливиот плочи.Толку згоден и пуштање во вашите раце.НАЈДОБРА УСЛУГА : Ако имате било какви прашања во врска со нашата сина пластични плочи и сребрен прибор за еднократна употреба, добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил кога имате слободно, ние ќе им даде на вашиот одговор, како е можно поскоро.Спецификација за производ : Материјал : Plastic Color : Blue Quantity : 24 Вечера Плочи 10.25", 24 Десерт Плочи 7.5", 24 Ножеви 8.77", 24 Предници 9.1", 24 Лажици 8.89"Карактеристики : Магацинот за нив да се намали простор отпад.Прибор за јадење е посилна и подолга од редовни cutlery Convenient, економична и ефикасна алтернатива за традиционалните хартија плочи.НЕМА ЗАГАДУВАЊЕ : сина и бела пластични плочи, сина справи и sliver прибор за јадење може да се рециклира, загадувањето не е проблем што треба да се грижите.КАКО ПОДАРОК : Висок квалитет на расположливиот десерт плочи со парична казна пакет се добар избор како подарок за вашите пријатели.СОВЕТИ : Не употребувајте микробранова печка и машина за миење на садови.Ако сакате да продолжите да ги користите, ве молиме исчистете ги со рацете и да ги избрише нив, се чуваат на суво место.Ви благодариме за изборот на WELLIFE, уживаат во ЗДРАВ & СРЕЌЕН живот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста