• Новак
Божиќ Tablecloth Плоштадот Tablecloth 52 x 52 Spillproof Навремено Отпорни на Зелена Маса Облека за Партии трпезарија Празник Декорација

Божиќ Tablecloth Плоштадот Tablecloth 52 x 52 Spillproof Навремено Отпорни на Зелена Маса Облека за Партии трпезарија Празник

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

✅Премиум Квалитет : Нашиот плоштад Божиќ tablecloths со шари модели, направени од високо квалитетна полиестер, се визуелно пријатен и совршен за трпезарија, покривање на unfurnished маси и се крие непристоен табела состојба. ✅Божиќ Украси солидна боја tablecloth може да се користат во секојдневниот живот за неколку години, премногу; Зачувате вашите пари во секое време. ✅Анти-навремено На полите е дизајниран со преклопени граница и парична казна крои да се обезбеди елегантен изглед и да не се изгубат конците. ✅Прилики : Погодна за внатрешна и надворешна користи -dinning, кујна,забава ресторан, угостителство, кафе, BBQ, buffets, свадби итн.Достапна во Шест Различни Големина Опции : 52x52 инчи за плоштадот маси, 52x70 инчи, 60x84 инчи, 60x102 инчи, 60x120 инчи за правоаголни/триаголник, табели и 70 инчи за тркалезни маси, едно парче парче пакет, pls види прилог табела за вашиот референца. ✅Лесно Нега : табела покрие мие s, buffets, бебето тушеви, внатрешна и надворешна употреба, свадби и повеќе.Перење Совети.Машина мие со ладна вода, Рака мие, се препорачува.Нежно циклус и железо на ниска температура.Не кајгана.Собори сува ниска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста