• Новак
NICEAPR Маса светилка Европската Ретро Табела Светилка Љубов Стакло Бар Ресторан Спалната соба Ноќни Светилка за на Маса Светло 30 49cm

NICEAPR Маса светилка Европската Ретро Табела Светилка Љубов Стакло Бар Ресторан Спалната соба Ноќни Светилка за на Маса

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Светлина тело материјал : метал, обоено стакло абажур.Користете област : 5-15 квадратни метри.Извор на светлина : извор на светлина.Овој производ не содржи извор на светлина, но ние ќе се обезбеди за вас за слободни.Светлината тело големина : D : D : 30cm.H : 49cm.Високо квалитетна светилка тело, подебели шасија, анти-корозија, носат-отпорни, и издржливи.Мулти-процес на мелење, дебела и издржлива, сигурна и безбедна.Применливи места : дневна соба, студија, ходник, кујна, спална, тераса, хотелска соба, ходник, ресторан, магацин, двор, влез во салата, тремот.Светлина тело материјал : метал, обоено стакло абажур.Користете област : 5-15 квадратни метри.Извор на светлина : извор на светлина.Овој производ не содржи извор на светлина, но ние ќе се обезбеди за вас за слободни.Светлината тело големина : D : D : 30cm.H : 49cm.Високо квалитетна светилка тело, подебели шасија, анти-корозија, носат-отпорни, и издржливи.Мулти-процес на мелење, дебела и издржлива, сигурна и безбедна.Применливи места : дневна соба, студија, ходник, кујна, спална, тераса, хотелска соба, ходник, ресторан, магацин, двор, влез во салата, тремот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста