• Новак
Jilin Преносни Двојно Страна Leaf Вентилатор Две Опрема Мала Десктоп Табела Фан USB Наплаќа Рачни Мини Десктоп Проток на Воздух Кулер Patios

Jilin Преносни Двојно Страна Leaf Вентилатор Две Опрема Мала Десктоп Табела Фан USB Наплаќа Рачни Мини Десктоп Проток на

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【ДВОЈНА НОЖЕВИ ДИЗАЈН, УДОБНО ПРАВЕЦ на】биро фан има двојна ножеви дизајн.Кога ќе изберете благи правец, 1 ниво на ножеви работи; Кога ќе се избере силен ветар, 2 нивоа на ножеви работа.Овој специјален дизајн го прават дивите многу удобно, исто како и масажа на кожата.Тоа е добра уживаат кога допирање на ветрот од AYOUYA биро фан. 【МАЛИ Кога ќе се избере силен ветар, 2 нивоа на ножеви работа.Овој специјален дизајн го прават дивите многу удобно, исто како и масажа на кожата.Тоа е добра уживаат кога допирање на ветрот од AYOUYA биро фан.【ТИВКО, NOISELESS, 21-35db】, Бидејќи на двојна ножеви дизајн (5 предни бришачи + 7 назад ножеви), USB вентилатор е многу тивок кога се работи, е само 21-35db.Можете да речиси слушам ништо особено благи правец.Тоа не ве вознемирува во сите кога се работи, читање или спиење.【USB НАПОЈУВА】вентилаторот за ладење се напојува преку USB, USB кабелот е долго, па можете да го користите на компјутер, лаптоп, полнач, моќ банка на пригоден начин.【МАЛИ & СВЕТЛИНА】AYOUYA биро фан големина е 13.8×10.2 cm, многу мала, но моќна правец, тоа ви помага да ги зачувате простор.Е 250g и со Не се лизга дизајн, е стабилна при работа.Можете да ги користите во канцеларија, кујна, спална соба, дневна соба и сл.Мала маса фан може да биде вашиот најдобар машки во лето.【ROTATABLE & DISMOUNTABLE】На ножеви се најмногу 30°ratatable за нагоре и надолу, можете да изберете аголот што го сакате.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид Пред Ротирачки ве Молиме Притиснете Надолу На Ножеви Малку Прво Потоа Можете Да ги Ротирате Добро.Тоа е, исто така, dismountable и ќе може да се чистат лесно.Спецификација : Материјал : ABS / PP / електронска components Color : Бела сина, розова black Големина : 13.8×10.2 cm Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1× fan1× USB кабел.

Декларирани спецификации

Material:
ABS / PP / electronic components
Color:
White pink blue black
Size:
13.8×10.2cm
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1× fan :
1× USB cable :

Комплементите на стоката

Веста