• Новак
Симпатична Њујорк Премиум Памук Бебе Муслин Swaddle Ќебиња за Нов Роден Момчиња Девојчиња (различно обоени Опција 2)

Симпатична Њујорк Премиум Памук Бебе Муслин Swaddle Ќебиња за Нов Роден Момчиња Девојчиња (различно обоени Опција 2)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направени од премија од 100% памук двојно газа, ова дише & мека муслин swaddle е пре-изми за мекост против бебе е деликатна кожа.Ќе најдете мулти - се користи за овие ќебиња не само swaddle ќебе, но, исто така, може да се користи како шетач маска, седиштата во автомобил покритие, сонцето заштитник, playmats, или да користите како приемен ќебе, креветчето душеци маска, burp крпа, старечки маска, нап ќебе, пикник ќебе, и исто така бања пешкир.Машина перат за лесно се грижи.Останува мека и по секое миење.Дарежлив Големина : 120cm Х 120cm (47" X 47").

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста