• Новак
Лаванда Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Лаванда Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека И Дише, Без Штетни Материи.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Тоа Е Доволно Топло, Но Не Премногу Жешко, Па Како Да Се Создаде Пријатна Средина За Вашето Дете По Капење Или Спиење, Така Што Вашето Дете Секогаш Ќе Биде Топло.Тоа Има Карактеристики На Анти-Навремено, Анти-Бледнее, И Не-Вирусот, Погоден За Сите Сезони.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Многу Погодна За Бебиња, Анти-Навремено И Лесен.Единствена Кадифен Намали Флорални Текстура На.Применливи Сцена : Тоа Е Дефинитивно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Тоа Е Идеалната Големина За Деца Да Се Носат Со Нив За Разни Намени, За Јасли, Нап Или Дневните.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Бебиња, Деца.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни, Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Се Користи Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии Во Одлична Одлука За Да Се Покријат Нивните Нозе.Инструкции За Перење : Можете Да Додадете Омекнувач На Вода Да Им Помогне На Ќебе Омекне, Сува Со Ниска Топлина, Не Железо, А Не Користите Кајгана.Лесен И Дише : парична Казна И Мазна Отвори Ткаени Дава Нашата Swaddle Бебе Ќебиња Супер Лесен И Одлични Breathability Така Што Влага Може да Избега И Понатаму се Регулира Бебе Е Телесната Температура, што Го Прави Совршено Да го Користите Од Топло Лето Да Студена Зима.Издржливи И Стилски : Нашата Swaddle Ќебе Е Издржлив И Може Да Издржи Многу Мие Без Да Биде Навремено И Останува Мека И Свиленкаста Како Нови.Направи Го Прави Идеално Бебе Туш Подарок!Мулти-За Употреба : Бебето Ќебе, Исто Така Може Да Се Користи Како Се Игра Мат, Промена На Мат, Burp Крпа, Бебе Крпа, Старечки Маска, Пикник Ќебе Или Дури И Се Сече Во Мали Парчиња И Да Се Користат Како Обновливи Брише, Ги Добиете Сите Во Само Еден Купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста