• Новак
Автомобил Светла Леќа Одговара за Ford Kuga 2013-2015, Headlamp Јасно Поклопец на Леќите на Страна Автомобил Светла Headlamp Lense (Боја : Возачот Страна)

Автомобил Светла Леќа Одговара за Ford Kuga 2013-2015, Headlamp Јасно Поклопец на Леќите на Страна Автомобил Светла Headlamp

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија. 2.Направен од висок квалитет на Поликарбонат (PC) пластика со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува. 3.Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен. 4.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!. 5.Лесно да се отстрани и да го инсталирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста