• Новак
Alla Вози 2800 Lumens 899 893 880 LED Светла за Магла Светилки или светилки drl, 6000K Xenon Бела 3030-СМД Екстремно Супер Светло Надградба на Халоген Светилки

Alla Вози 2800 Lumens 899 893 880 LED Светла за Магла Светилки или светилки drl, 6000K Xenon Бела 3030-СМД Екстремно Супер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

(Сет од 2) Високо осветлување Светлина ouput : До 1400 lumens по 893/880 LED светла за магла крушка, вкупно 2800 lumens за двете 893 880 LED светла за магла светилки. 1 : 1 дел designa, само plug-n-игра, Не-поларитетот LED светилки, мини-дизајн, лесно fitment, Работна Сила : 8.5 W по 893 880 LED сијалица, напон : 12 V~18 V.Апликации : Користи за замена на халоген, СОКРИВА или оштетени 893 880 899 дење работи светла(светилки drl), магла светлина светилки за автомобилство автомобили, камиони.Спортски автомобили, комбиња.Боја : 6000 K Xenon Бела.Секој 880 899 LED сијалица е опремен со висок осветлување 3030 LED чипови, изградена-во smart возачот, перформанси авијација алуминиум дисипација на топлина за подолг животен век.Гаранција : Една Година.Лесно е да се врати, да се расправаме врати за наплата.Крстот референтен број : 880, 890, 892, PG13, 884, 885, 887, 899, 893, H27, H29, H32, H34, 893/#42460, 48039, 48046, 48051, 48055, 2 FMU6, 2 FMV1, 2 EKW1, 890/42462, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста