• Новак
RP Извонредна Моќ, Одговара За 2013 2014 2015 6 Светла за Магла Браник Светилка Собранието Лево и Право w/H11 Сијалица FL7068

RP Извонредна Моќ, Одговара За 2013 2014 2015 6 Светла за Магла Браник Светилка Собранието Лево и Право w/H11 Сијалица

Оценка на стоката:
DEN 540.00

Достапност
Производот е достапен

Ние и ветуваме да се обезбеди едноставен, мазна, без мака, 5 ѕвезда шопинг искуство.Ние нудиме разновидност на високо-квалитетни авто делови производи.Професионалната Инсталација е Препорачливо, без настава се вклучени со пакет.Фарови (особено висок позиционите) во споредба со светла за магла имаат тенденција да се рефлектира назад во возачка очи. ???? [Инсталација] - да Осигура дека истата функционалност како оригиналниот магла светилка и нема потреба да ги менувате возило за инсталација, нема инструкции се опфатени со пакетот и професионална инсталација, се препорачува.???? [Fitment] - 100% Сосема Нов Јасно Браник Светла за Магла Пар Компатибилен со MAZDA 6 2013 2014 2015.За идните поправки/инсталација, ние препорачуваме користење на истите wattage на сијалицата се предвидени.Нашите R&D оддел се стреми да измислуваат нови производи и дизајни со што работат директно со нашите производители.Овие светла ќе работат со висок напојува или LED светилки.Светла за магла што се појавија од името се развиени за употреба во опасно густа магла.Ако вашата ниска греди исто така да креирате прекумерна отсјај, до точка каде што сите што можете да видите е снег, магла, дожд или прашина, а потоа сет на добра светла за магла може да ви овозможи да го видат патот.Овие светла имаат единствен зрак форма, која обично изгледа како тесен бар. ОЕМ Број : .30 Ден Политика за Наплата, и 90 Ден Ограничена Производ Покриеност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста